Reference

PROmoPOOL

PROmoPOOl

První webová aplikace, kterou jsem napsal ve společnosti S-cape je neveřejná. Systém slouží k propagaci hudebních děl společnosti Beefrecords mezi ostatními DJi. Jednoduchý a čistý design z mé dílny a snadná správa díky frameworku Django.

Stránky jsou nasazené v ostrém provozu

Zpracováno samostatně ve společnosti S-cape, Praha

Snímek obrazovky >>

Oldstars

Oldstars

Projekt, ve kterém jsem viděn hned dvakrát. Poslední měsíce se občasně zabývám vývojem systému pro prezentaci světu i vnitřní komunikaci. Systém je stavěn na zelené louce, aby vyhovoval potřebám divadel, na frameworku CodeIgniter. Zároveň se podílím i na složce umělecké – v tomto divadelním uskupení jsem hrajícím členem. Zájemci se mohou na mě přijít podívat například na autorské představení 99,90.

Stránky jsou stále ve vývoji za ostrého provozu veřejné části

Zpracováváno samostatně s pomocí Martina Luhana pro Oldstars o.s., Praha, bez nároku na honorář

Odkaz >>

Freshland

Freshland

Jaro 2008 a nová firmička otevírá své obchůdky s ovocnými šťávičkami, bagetami a saláty. Propagace na internetu zatím chybí a přes známosti se mi dostává cti zhostit se jejich internetové prezentace. Jen grafickou podobu jsem měl dost striktně danou. Znamenalo to nařezat desítky obrázků, svázat do HTML, aby vše vypadalo hezky, přidat jeden dva formuláře pro editaci a jen aby se neřeklo to vše zabalit do frameworku, mého oblíbeného CodeIgniteru.

Stránky si firma převzala pod vlastní kontrolu

Zpracováno samostatně pro firmu Freshland, Praha

Odkaz >>

Cheval (pracovní název)

Cheval

Na podzim roku 2007 mě oslovila firma Coex s nabídkou samostatného projektu na frameworku Django. Po krátkém zaučení do Pythonu jsem vytvořil funkční CMS systém. Také jsem řezal a upravoval grafiku a kódoval HTML jádro. Design je ale koupený.

Neznám momentání stav projektu, pravděpodobně je prodaný

Zpracováno pod vedením firmy Coex, Praha

Odkaz >>